Kemal Saraçoğlu Vakfı’dan yine Muhteşem bir Hediye Seçeneği; Umut Kartı

 Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı kurulduğu günden itibaren kanser sürecindeki çocuk ve ailelerine yardım eli uzatabilmek adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Oldukça zorlu ve maddi açıdan yıkıcı bir süreç olan kanser hastalığı ile mücadelede, Kemal Saraçoğlu Vakfı üye çocukları için yaptığı maddi-manevi tüm faaliyetleri halktan gelen bağışlarla sürdürebilmektedir. 

Bu bağlamda her yıl en az bir yeni ürünü satışa sunarak gelir elde etmeyi amaçlayan vakıf geçtiğimiz yıllarda, yılbaşı öncesi özel tasarımlı bez çantalar, kupa bardaklar, termoslar, ip saplı kumaş sırt çantaları, A5 boyutunda defterleri ve kurdele uçlu bileziklerini satışa sunmuştu ve halen daha da satışını devam ettirmektedir. Bu ürünlere ek olarak bu sene de bağış severlerine “Umut Kartı” ile yeni bir hediye seçeneği sunmuştur.

Kemal Saraçoğlu Vakfı, geçtiğimiz günlerde mevcut ürünlerine ilaveten, kişilerin sevdiklerine “Umut Kartı” da hediye edilebileceğinin çağrısını sosyal medya hesaplarından gerçekleştirmiştir. Vakıf yaptığı açıklamada, aslında Dünya’da bir süredir çok yaygın olan bir hediye seçeneği olan ve bu yıl bir farklılık yapmak isteyen kişiler için isme özel olarak verilebilecek A5 boyutundaki güzelce yazılmış bir mesajla donatılmış “Umut Kartı” nı 25TL’lik bağış karşılığında satışa sunduklarını ve bu kartı sevdiklerinize hediye ederek hem onların yüzünde güzel bir tebessüm yaratıp hem de kanser sürecindeki üye çocuk ve ailelerine kucak dolusu bir mutluluk armağan edilebileceğini dile getirmiştir.

Ayrıca vakıf yetkilileri, yeni yıl için tasarlanmış bu belgenin bir örnek olduğunu ve diğer özel günler ve özellikle de doğum günleri için de bu belgelerden satışa sunacaklarının da müjdesini vermiştir.

Umut Kartı ile ilgili daha fazla bilgi için +90 (392) 227 0616 ve +90 (542) 850 8700 numaralı telefonlardan vakıf yetkililerine ulaşabilir, veya Atatürk Caddesi, No: 20 Lefkoşa Mahkemeler Karşısı’nda bulunan vakıf binasından tüm ürünlere erişim sağlayabilirsiniz.

“Kanseri yaşamadan sorumluluk hissedebilmek erdemdir.”