Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı bünyesinde bulunan çeşitli ürünleri alarak vakfımıza katkıda bulunabilirsiniz. Vakfımızın her sene satışa sunduğu takvimimizden, özel tasarım görselleriyle bardaklarımız, bez çantalarımızdan, ip askılı sırt çantalarımızdan, not defterlerimizden ve termoslarımızdan, tamamen el yapımı kumaş ve keçeden üretilen bez bebeklerimiz, değerli yazarların bizlere bağışladığı kitaplardan alarak, üye çocuklarımıza umut olabilirsiniz. Tüm ürünlerimizi vakıf binamızdan ve nesdersan.com online alışveriş sitesinden temin edebilir, diğer satış noktaları ile ilgili bilgi almak için +90 (392) 227 0616 ve +90 (392) 227 0617 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

KSV Umut Kartları Serisi

Sevdiklerinize, Kemal Saraçoğlu Vakfı “Umut Kartları”ndan armağan etmeye ne dersiniz?

İlk kez yeni yılda satışa sunduğumuz Umut Kartları bağış severler tarafından çok beğenilmişti, bu yüzden biz de tüm özel günlere, kutlamalara ve iyi dileklere özel kartlarımızdan üretmeye devam etmeye karar verdik. Bu düşünceyle ürettiğimiz A5 boyutundaki Umut Kartlarımızdan 25TL’lik bağış karşılığında temin edebilirsiniz. Hem sevdiklerinize kalıcı bir hediye hem de çocuklarımıza kucak dolusu sevgiler armağan edebilirsiniz. Tüm kartlarımızın satışı Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı‘ndan ve online alışveriş sitesi Nesdersan.com adresinden yapılmaktadır.

 

KSV Kurdele Bileziklerimiz

Vakfımız için özel olarak tasarlanmış, birçok hastalık gibi kanser farkındalığı yaratmak için de kullanılan kurdele simgeli bileziklerimizden alarak çocuklarımıza umut olabilirsiniz. (Ederi: 40TL)

KSV Termoslarımız

Tasarımlarını değerli Rukiye Ulusan’ın yapmış olduğu, 8 farklı görselden oluşan termoslarımız ile içecekleriniz sıcak, çocuklarımız mutlu olsun. (Ederi: 30TL)

KSV Bardak ve KSV Bez Çantalarımız

Tasarımlarını Rukiye Ulusan’ın yapmış olduğu bardak ve bez çantalarımızdan alarak kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. (Ederi: 25TL)

       

 

KSV İp Askılı Sırt Çantası

Tasarımlarını Rukiye Ulusan’ın yapmış olduğu ip askılı ve 3 görselden oluşan çantalarımızdan alarak kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. (Ederi: 30TL)

KSV Not Defterlerimiz

Kemal Saraçoğlu Vakfı’nın, bu yıl Korineum Golf & Beach Resort sponsorluğu ile tasarımlarını değerli sanatçı Sayın Rukiye Ulusan’ın gönüllü olarak yaptığı 4 farklı görseliyle A5 boyutundaki defterleri bulunmaktadır. (Ederi: 10TL)

 KSV Bez Bebeklerimiz

AngelArt by Özlem tarafından üretilen ve tamamen el yapımı, materyal olarak bez ve keçe kullanılan bebeklerimizden alarak minik arkadaşlarımızı sevindirebilirsiniz. (Ederi: 60TL)

      

KSV Takvim 2020

Her yıl özel olarak, bir önceki yılın Afiş-Slogan Yarışması’nda dereceye giren eserlerle süslediğimiz, yılın tüm günlerini  tek bir sayfada görebileceğiniz kullanışlı bir takvim olan KSV Takvim’ini vakfımızdan temin edebilirsiniz. (Ederi: 5TL)

Geliri Vakfımız Yararına Bağışlanan Kitaplar

 

 Telefon: (0392) 227 0 616 – (0392) 227 0 617 ¦ Mobil: +90 (0542) 850 87 00 – +90 (542) 880 8700 ¦ Faks: (0392) 227 0 618 

E-posta: [email protected]