Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı bünyesinde bulunan çeşitli ürünleri alarak vakfımıza katkıda bulunabilirsiniz. Vakfımızın her sene satışa sunduğu takvimimizden, özel tasarım görselleriyle bardaklarımız, bez çantalarımızdan, ip askılı sırt çantalarımızdan, not defterlerimizden ve termoslarımızdan, tamamen el yapımı kumaş ve keçeden üretilen bez bebeklerimiz, değerli yazarların bizlere bağışladığı kitaplardan alarak, üye çocuklarımıza umut olabilirsiniz. Tüm ürünlerimizi vakıf binamızdan temin edebilir, diğer satış noktaları ile ilgili bilgi almak için +90 (392) 227 0616 ve +90 (392) 227 0617 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

KSV Sevgi Kartı

Sevgilinize bu 14 Şubat’ta Kemal Saraçoğlu Vakfı “Sevgi Kartı” armağan ederek başkalarına da sevginizle umut olmaya ne dersiniz? Yapacağınız 25TL’lik bağış karşılığında, A5 boyutundaki sevgi kartımızı sevdiklerinize hediye ederek hem sevdiğinizin kalbine sıcak bir dokunuş hem de sevginin muhteşem gücüyle kanser sürecindeki çocuk ve ailelerimizin hayatına umut ışığı doğmasına sebep olabilirsiniz.

 

KSV Umut Kartı

Sevdiklerinize, Kemal Saraçoğlu Vakfı “Umut Kartı” armağan etmeye ne dersiniz?
Yapacağınız 25TL’lik bağış karşılığında, kişiye özel düzenleyebileceğiniz A5 boyutundaki umut kartımızı sevdiklerinize hediye ederek hem onlarında yüzünde güzel bir tebessüm yaratabilir hem de üye çocuk ve ailelerimize kucak dolusu bir mutluluk armağan edebilirsiniz.

KSV Kurdele Bileziklerimiz

Vakfımız için özel olarak tasarlanmış, birçok hastalık gibi kanser farkındalığı yaratmak için de kullanılan kurdele simgeli bileziklerimizden alarak çocuklarımıza umut olabilirsiniz. (Ederi: 40TL)

KSV Termoslarımız

Tasarımlarını değerli Rukiye Ulusan’ın yapmış olduğu, 8 farklı görselden oluşan termoslarımız ile içecekleriniz sıcak, çocuklarımız mutlu olsun. (Ederi: 30TL)

KSV Bardak ve KSV Bez Çantalarımız

Tasarımlarını Rukiye Ulusan’ın yapmış olduğu bardak ve bez çantalarımızdan alarak kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. (Ederi: 25TL)

       

 

KSV İp Askılı Sırt Çantası

Tasarımlarını Rukiye Ulusan’ın yapmış olduğu ip askılı ve 3 görselden oluşan çantalarımızdan alarak kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. (Ederi: 30TL)

KSV Not Defterlerimiz

Kemal Saraçoğlu Vakfı’nın, bu yıl Korineum Golf & Beach Resort sponsorluğu ile tasarımlarını değerli sanatçı Sayın Rukiye Ulusan’ın gönüllü olarak yaptığı 4 farklı görseliyle A5 boyutundaki defterleri bulunmaktadır. (Ederi: 10TL)

 KSV Bez Bebeklerimiz

AngelArt by Özlem tarafından üretilen ve tamamen el yapımı, materyal olarak bez ve keçe kullanılan bebeklerimizden alarak minik arkadaşlarımızı sevindirebilirsiniz. (Ederi: 60TL)

      

KSV Takvim 2020

Her yıl özel olarak, bir önceki yılın Afiş-Slogan Yarışması’nda dereceye giren eserlerle süslediğimiz, yılın tüm günlerini  tek bir sayfada görebileceğiniz kullanışlı bir takvim olan KSV Takvim’ini vakfımızdan temin edebilirsiniz. (Ederi: 5TL)

Geliri Vakfımız Yararına Bağışlanan Kitaplar

 

 Telefon: (0392) 227 0 616 – (0392) 227 0 617 ¦ Mobil: (0542) 850 87 00 ¦ Faks: (0392) 227 0 618 

E-posta: [email protected]