Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı kurulduğu günden itibaren üye çocuklarına tedavi, ilaç, gıda yardımı, maddi destek, eğitim, psikolojik danışmanlık ve bu gibi daha birçok hizmet vermekte olup, onların ve ailelerinin yaşadıkları problemlere kalıcı çözümler getirebilmek amacıyla çalışmalarını halktan gelen bağışlarla sürdürmektedir.

Kemal Saraçoğlu Vakfı ilk kez yılbaşı hediyesi niteliğinde ürettiği umut kartları serisine, özel günlerle birlikte şimdi de bağışçıların sevdiklerine “Doğum Günü” kutlaması ve “Geçmiş Olsun” dileklerini iletebileceği kartlarını da eklemiştir.  Kemal Saraçoğlu Vakfı tarafından yapılan açıklamada, bağış severlerin 25TL’lik bağış karşılığında sevdiklerine hediye edebileceği A5 boyutundaki umut kartlarıyla kanser sürecindeki çocuk ve ailelerine kucak dolusu bir mutluluk armağan edilebileceği vurgulanmıştır.

Umut Kartlarının kalıcı ve manevi değeri çok yüksek bir hediye seçeneği olduğunu dile getiren vakıf yetkilileri, tüm ürün satışlarının Kemal Saraçoğlu Vakfı’ndan ve online alışveriş sitesi “nesdersan.com” adresinden yapıldığının altını çizmişlerdir.

Umut Kartı ile ilgili daha fazla bilgi için +90 (392) 227 0616 -17 ve +90 (542) 850 8700 numaralı telefonlardan ve vakfın sosyal medya hesaplarından vakıf yetkililerine ulaşabilir, veya Atatürk Caddesi, No: 20 Lefkoşa Mahkemeler Karşısı’nda bulunan vakıf binasından ürünlere erişim sağlayabilirsiniz.

Geçmiş Olsun

Doğum Günü