Telsim’den, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na

 Örnek Sosyal Sorumluluk Projesi

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı kurulduğu günden itibaren kanserle mücadele eden çocuk ve ailelerine yardım eli uzatabilmek adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Oldukça zorlu ve maddi açıdan yıkıcı bir süreç olan kanser hastalığı ile mücadelede, Kemal Saraçoğlu Vakfı üye çocukları için yaptığı maddi-manevi tüm faaliyetlerini halktan gelen bağışlarla yerine getirebilmektedir.  Bu bağlamda heryıl en az bir yeni ürünü satışa sunarak gelir elde etmeyi amaçlayan vakfımız daha öncelerde, özel tasarımlı bez çantalarını, kupa bardaklarını, Hope&Believe bileziklerini ve defterlerini sponsorların da destekleriyle satışa sunmuştu.

Kemal Saraçoğlu Vakfı, bu yıl tasarımlarını değerli sanatçı Sayın Rukiye Ulusan’ın gönüllü olarak yaptığı ve bir kısmına Telsim’in sponsor olduğu termoslarını bağışseverleri ile buluşturuyor. Telsim yine örnek bir sosyal sorumluluk projesine destek olarak, içeceklerinizi sıcacık tutan kırmızı renk termosların üretimini üstlenmiştir. Kırmızı renk termoslarla birlikte, Kemal Saraçoğlu Vakfı olarak yeşil, beyaz ve lila renklerinde de üretimini gerçekleştirdiğimiz kolaylıkla taşınabilir özel tasarım termoslarımızı bugünden itibaren vakfımızdan temin edebilirsiniz. Ederi 25TL’den satışa sunulacak olan termoslarımızla, sabah kahveniz çocuklarımıza umut olsun…

Daha fazla bilgi için +90 (392) 227 0616 ve +90 (392) 227 0617 numaralı telefonlardan vakıf yetkililerine ulaşabilir, veya Atatürk Caddesi, No: 20 Lefkoşa Mahkemeler Karşısı’nda bulunan vakıf binamızdan ürünlerimizi temin edebilirsiniz.