Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı bünyesinde bulunan çeşitli ürünleri alarak vakfımıza katkıda bulunabilirsiniz. Vakfımızın her sene satışa sunduğu takvimimizden, özel tasarım görselleriyle bardaklarımız, bez çantalarımızdan, ip askılı sırt çantalarımızdan, not defterlerimizden ve termoslarımızdan, tamamen el yapımı kumaş ve keçeden üretilen bez bebeklerimiz, değerli yazarların bizlere bağışladığı kitaplardan alarak, üye çocuklarımıza umut olabilirsiniz. Tüm ürünlerimizi vakıf binamızdan temin edebilir, diğer satış noktaları ile ilgili bilgi almak için +90 (392) 227 0616 ve +90 (392) 227 0617 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

KSV Kurdele Bileziklerimiz

Vakfımız için özel olarak tasarlanmış, birçok hastalık gibi kanser farkındalığı yaratmak için de kullanılan kurdele simgeli bileziklerimizden alarak çocuklarımıza umut olabilirsiniz. (Ederi: 40TL)

KSV Termoslarımız

Tasarımlarını değerli Rukiye Ulusan’ın yapmış olduğu, 8 farklı görselden oluşan termoslarımız ile içecekleriniz sıcak, çocuklarımız mutlu olsun. (Ederi: 30TL)

KSV Bardak ve KSV Bez Çantalarımız

Tasarımlarını Rukiye Ulusan’ın yapmış olduğu bardak ve bez çantalarımızdan alarak kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. (Ederi: 25TL)

       

 

KSV İp Askılı Sırt Çantası

Tasarımlarını Rukiye Ulusan’ın yapmış olduğu ip askılı ve 3 görselden oluşan çantalarımızdan alarak kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. (Ederi: 30TL)

KSV Not Defterlerimiz

Kemal Saraçoğlu Vakfı, bu yıl Digiturk Kıbrıs Distribütörü Digitech İletişim sponsorluğu ile tasarımlarını değerli sanatçı Sayın Rukiye Ulusan’ın gönüllü olarak yaptığı A5 boyutunda ve oldukça kullanışlı not defterlerimizin 3 farklı rengi bulunmaktadır. (Ederi: 10TL)

 KSV Bez Bebeklerimiz

AngelArt by Özlem tarafından üretilen ve tamamen el yapımı, materyal olarak bez ve keçe kullanılan bebeklerimizden alarak minik arkadaşlarımızı sevindirebilirsiniz. (Ederi: 60TL)

      

KSV Takvim 2019

Her yıl özel olarak, bir önceki yılın Afiş-Slogan Yarışması’nda dereceye giren eserlerle süslediğimiz, yılın tüm günlerini  tek bir sayfada görebileceğiniz kullanışlı bir takvim olan KSV Takvim’ini vakfımızdan temin edebilirsiniz. (Ederi: 5TL)

Geliri Vakfımız Yararına Bağışlanan Kitaplar