Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı  bünyesinde kurulan “Yaşam Atölyesi” Kasım 2013’te çocuklarımızın, sosyal ve kültürel gelişimine destek olmak, moral ve enerjilerini yükseltmek amacı ile kurulmuştur. “Çocuklar Yalnız Yaşayamaz” düşüncesiyle kurulan atölye, gönüllü sanatçı, eğitmen ve öğrencilerin desteği ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Gönüllü eğitmen, sanatçı ve sosyal sorumluluk projeleri kapsamında üniversite öğrencileri,  yaşam atölyemize çeşitli etkinliklerle destek olup çocuklarımıza eğlenerek öğrenebilmenin mümkün olabileceğini gösteriyorlar.

Üye çocuklarımız tarafından yapılan eserler eğitmenlerimizin yardımıyla bir şekil kazanmış ve onların sağladığı imkanlar doğrultusunda çocuklarımız, geçirdikleri bu zorlu süreçte yaratmanın, başarmanın ve yapabilmenin gücünü keşfediyorlar.

 

Siz de çocuklarımıza gönüllü eğitmen olmak isterseniz bizlere +90 (392) 227 0616 ve +90 (392) 227 0617 numaralı telefonlardan ulaşabilir, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı Facebook sayfasından mesaj gönderebilir veya [email protected] sayfasına e-mail gönderebilirsiniz.