Vakfımızın 4 ana hedefi içerisinde yer alan kanser konusunda eğitimi sağlamak ve farkındalığı artırmak amacıyla 2002 yılından itibaren  geleneksel olarak her yıl Kanserle Savaş İçin Afiş ve Slogan yarışmasını düzenlemekteyiz. Ana sınıf, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin katıldığı yarışmada konu başlıklarımız  ise:

  1. Düşlediğim Sağlıklı Yaşam
  2. Düşlediğim Çevre

2018 yılı Afiş-Slogan yarışmasında dereceye giren öğrencilerimiz:

Anasınıf Kategorisi:

  1. Heran Paşa – Yakın Doğu Anaokulu
  2. Yavuz Kerem Kasımoğlu–Yakın Doğu Anaokulu
  3. Nilda Değirmencioğlu– Yakın Doğu Anaokulu3-    Sude Kırmızı –Yakın Doğu Anaokulu

Anasınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:

  • Sophia Kayra Greaves– Yakın Doğu Anaokulu
  • Ada Türker – Yakın Doğu Anaokulu
  • LavinAkpolat – Yakın Doğu Anaokulu
  • Sevim Meri Erkmen– Yakın Doğu Anaokulu

 İlkokul 1 – 2 – 3. Sınıf Kategorisi:

 

  1. Uğur Pırnaz – Gönyeli İlkokulu
  2. Ata Samioğlu – Yakın Doğu İlkokulu
  3. Sayra Özlemler – Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu

İlkokul 1 – 2 – 3. Sınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:

  • Suna Çiçek – Kıbrıs Final Okulları
  • Demir Denyalı– Yakın Doğu İlkokulu
  • RüzgarUçaner – Yakın Doğu İlkokulu
  • Lal Eledağ– Doğa Akdeniz Doğa İlkokulu
  • Elif Kaplan – Yakın Doğu İlkokulu
  • Emre Çelebi – Yakın Doğu İlkokulu

İlkokul 4 – 5. Sınıf Kategorisi:

1- DilaAlpal – Yakın Doğu İlkokulu

2- Asya Uluca – Yakın Doğu İlkokulu

3- Emir Mergalimov – Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu

3- Hayriye Aydın – Yakın Doğu İlkokulu

İlkokul 4 – 5. Sınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:

  • Derin Sultan Barut– TED Kuzey Kıbrıs Koleji
  • Osman Özgey– Yakın Doğu İlkokulu
  • Alp Ratip – Yakın Doğu İlkokulu

Ortaokul Kategorisi Mansiyon Ödülleri:

  • Neril Ener – Türk Maarif Koleji
  • Mustafa Boşnak – Türk Maarif Koleji
  • Ekim Kelmen – Çanakkale Ortaokulu

Lise Kategorisi:

  1. Elif Zeki– Türk Maarif Koleji
  2. Alkın Ahmet Akbaş – Türk Maarif Koleji
  3. Alexandra Pagan – Türk Maarif Koleji

Lise Kategorisi Mansiyon Ödülleri:

  • Buse Beysan – Türk Maarif Koleji
  • Yaren Kaplan – Türk Maarif Koleji
  • Göktuğ Gardiyanoğlu – Türk Maarif Koleji
  • Hatice Zenginler – Türk Maarif Koleji

Özel Kategori:

  1. Çağrı Acar – GazimağusaMeslek Lisesi
  2. Aytan Gökçe – Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi
  3. Kaya Kıraçoğlu – Gazimağusa Meslek Lisesi

Özel Kategori Mansiyon Ödülleri:

  • Busem Terazili– Gazimağusa Meslek Lisesi
  • Eral Alasya– Gazimağusa Meslek Lisesi
  • Öykü Tartar – Gazimağusa Meslek Lisesi

Juri Özel Ödülü

  • Betül Tok – Gazi Mağusa Özel Eğitim Merkezi
  • Berna Çil – Gazi Mağusa Özel Eğitim Merkezi