“Ben farkındayım, ya sen?” nedir?

Lösemi hastalığına dikkat çekmek amacıyla “2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası” dolayısıyla, vakfımız facebook sayfası üzerinden, sosyal medya kullanıcılarının destekğiyle ve #benfarkındayımyasen sloganıyla birkaç senedir sürdürdüğü bir farkındalık kampanyasıdır. Toplumumuzun farklı kesimlerinden geniş katılımın sağlandığı bu kampanya lösemi hastalığına dikkat çekmeyi ve mücadele için farkındalığı amaçlamaktadır.

2017 yılında, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı olarak her yıl başlattığımız #benfarkındayımyasen farkındalık kampanyası kapsamında sizlerden Facebook profil fotoğrafınızı özel çerçeve içine almanızı rica ediyoruz. 

Profil Fotoğrafı Çerçevesini Nasıl Ekleyebilirim?

#benfarkindayimyasen kampanyasına destek vermek için https://www.isupportcause.com/campaign/ben-fark%C4%B1nday%C4%B1m-ya-sen/kvnwd linkine tıkladıktan sonra, açılan sayfadan “Use Facebook Profile Picture” seçerek, biraz aşağıda bulunan “Generate Profile Picture” tıklanmalıdır. Size fotoğrafınızın olduğu çerçevenin altında, “Share on Facebook” seçeneğini tıklanır hale getirecektir. Bunu da yaptıktan sonra sizi yine bu sayfaya yönlendirecek ve “Make Profile Picture” seçeneğini açacaktır. Böylelikle kampanyamıza destek olduğunuz yeni profil fotoğrafınız, profilinize düşecektir. 

Paylaşım ve bağışlarınızla çocuklarımıza destek olduğunuz için teşekkür ederiz. 

 Telefon: (0392) 227 0 616 – (0392) 227 0 617 ¦ Mobil: (0542) 850 87 00 ¦ Faks: (0392) 227 0 618 

E-posta: [email protected]